O nas

ZNUDZIŁA CI SIĘ FOTOBUDKA? SPRAWDŹ NASZE FOTOLUSTRO!
Wynajem fotolustra odbieramy jako chęć poznania czegoś nowego, posiadania innej atrakcji niż ta z którą wcześniej mieliśmy styczność i która mogła nam się znudzić.  Najczęstsze hasła reklamowe: “fotobudka? to już przeżytek, sprawdź totalną nowość! fotolustro!”.  Coś w tym jest, bo i różnice są spore. Jednakże stwierdzenia typu fotobudka to już przeżytek.. my byśmy to bardziej określili jako klasyk 
Czy wiesz czym jest fotolustro i jak ono działa?
Stajesz przed lustrem z piękną złotą ramą, pozujesz – jedno, drugie, trzecie, czwarte zdjęcie, w międzyczasie zmieniasz gadżety ,Nadajesz niezwykłego charakteru zdjęciu podpisujesz swoje zdjęcie śmiesznym tekstem lub rysujesz coś wyjątkowego. Możesz dodać również emotikony. Od tej chwili Twoje zdjęcie jest Niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju! Na koniec odbierasz swoje fotki z fotolustra!
 
Idealna atrakcja na wszystkiego rodzaju eventy!
Mamy dla Ciebie absolutną nowość na rynku, jaką jest FOTOLUSTO, zwane również jako Selfie Mirror. Najnowsza technologia w zasięgu ręki! W przeciwieństwie do fotobudki, nasze magiczne lustro zachęca podchodzących do niego gości, wskazówkami głosowymi oraz kolorowymi animacjami, do zrobienia sobie interaktywnego „selfie”. Po wykonaniu zdjęcia pozostaje je jeszcze podpisać i niezapomniana pamiątka jest już gotowa! Ta niesamowita atrakcja świetnie nadaje się na każdą okazję taką jak wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe, imprezy promocyjne, festiwale, imprezy firmowe, komunie, sylwester i wiele innych
 
Nasze foto-lustro
Urządzenie składa się z dotykowego panelu znajdującego się na całej powierzchni lustra, podświetlanej ledami ozdobnej ramy oraz drukarki. Lustro sprawia wrażenie dużego, spokojnie pomieści do paru/parunastu osób przed sobą. Podświetlana rama nadaje niesamowitego designu, a dodatkowo wszystko przyozdobione jest czerwonym dywanem i słupkami w stylu hollywood. Całość prezentuje się znakomicie, przykuwa uwagę gości i zachęca do wspólnej zabawy.
Warto również wspomnieć o gadżetach do naszego fotolustra. Mamy ich pod dostatkiem i nie musicie się Państwo trapić o ich brak podczas imprezy z fotolustrem!
Własne gadżety? Napisz do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.
Zadzwoń